w ,

Spring Boot LiveBook – Najczęściej Zadawane Pytania i Odpowiedzi

W związku ze wzrostem zainteresowania moją publikacją Spring Boot: LiveBook i setkami wiadomości (nie przesadzam) postanowiłem w jednym miejscu odpowiedzieć na wszystkie powtarzające się pytania jakie dostaje!

Czym różni się LiveBook od tradycyjnej książki?

W poza merytoryczną treścią dostajesz również dostęp do wideo lekcji, które umieszczone są na łamach książki (dostęp poprzez kody QR), a dodatkowo interaktywne testy, które pozwolą Ci sprawdzić i utrwalić widzę z każdego rozdziału. A to tylko początek – na więcej niespodzianek i ester eggów zostawiam do odkrycia nabywcą 😃

Gdzie można kupić LiveBooka?

LiveBook był wypuszczony w edycji limitowanej, dlatego na ten moment nie jest on już dostępny. Jeśli pojawi się kolejna edycja, to na pewno będę dawał znać – więc bądź czujny!

Czy można więc nabyć wersje elektroniczna – pdf/pub/mobi?

Nigdy taka nie powstała i nie jest planowana, więc niestety nie.

Gdzie mogę dowiedzieć się kiedy publikacja zostanie wysłana?

Na stronie https://livebooks.pl

Czy 149 zł za książkę mającą 250 stron to nie przesada?

Pewnie tak! Tylko, że to jest LiveBook, to nie klasyczna książka.
Niewielka objętość publikacji to zabieg celowy, który ma na celu dostarczyć odbiorcy najważniejsze informacje, by sprawnie zacząć pracę ze Spring Boot. To odbiegniecie od standardów gdzie na rynku dominują „biblie”, które przez swoją objętość są mało przystępne i niemożliwe do sprawnego przyswojenia.
Dodatkowo materiały wideo uzupełniają wiedzę zapisaną na stronach, by dać Czytelnikowi szanse pogłębić dany temat. A nieraz jedna minuta wideo, jest w stanie dostarczyć więcej zrozumienia niż kilka stron ścian tekstu.
Dodam, że 149 zł to cena, która była dostępna w przedsprzedaży, mimo to całość została wyprzedana, a w przypadku kiedy sprzedaż zostanie wznowiona, to już nie na tak korzystnych warunkach 😃

Dopłacę więcej by nabyć Twoją książkę – bardzo mi na niej zależy.

Dziękuje mi, miło mi 😃 Jednak ze względu na brak sklepu/prowadzonej działalności nie mogę tego na ten moment uczynic.

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

Transakcje w Spring Boot

Transakcje w Spring Boot – Proste Wyjaśnienie

Wzorzec proxy

Proxy – Wzorzec Projektowy Pełnomocnik [Wideo]