Rynek Pracy dla Frameworków Javowych i
Nowości w Springu Od Roku 2022!

24 stycznia o 19:00, spotykamy się na LiveStreamie, by wspólnie przyjrzeć się zmianą jakie nasz czekają. Przyjrzymy się też reakcją rynku pracy, oraz nadchodzącym trendom. Pokaże Ci też moje autorskie 3 drogi nauki Spring Boota ze mną!

Zarezerwuj swoje miejsce

01

Sprawdzenie trendów

Przyjrzymy się ofertą pracy, oraz oczekiwaniom rynku. Sprawdzimy, które Java frameworki są najpopularniejsze.

02

Nadchodzące zmiany

Sprawdzimy zmiany, które nadchodzą w Springu i Spring Boot, zobaczymy czego jest rozsądnie się jest uczyć na ten moment.

03

Ucz się i zadawaj pytania

W trakcie spotkania będzie można aktywnie uczestniczyć rozmawiając ze mną jak i również zadawać pytania na które chętnie udzielam odpowiedzi 😃

App
  • Ile to kosztuje?

    Udział w LiveStreamie jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja na wydarzenie. Pamiętaj, aby nie przegapić terminu – 24/01/2022 😃

  • Dla kogo jest LiveStream?

    Dla osób początkujących jak i zaawansowanych w temacie Spring Boota. Przede wszystkich dla tych którzy chcą zacząć swoją przygodę z tym frameworkiem jak i podnieść swoje kompetencje tym obszarze.

  • Jakie dodatkowe atrakcje mnie czekają?

    Przedstawię Ci trzy programy nauki, dzięki którym możesz zacząć naukę razem ze mną!

LiveStream poprowadzi Przemek Bykowski

Cześć, jestem programistą z blisko 10 letnim doświadczeniem, na co dzień pracuję w norweskim Software House. Specjalizuje się w Spring Boot, zwłaszcza w wykorzystaniu go w kontekście mikroserwisów. Szkolę, konsultuje i buduje społeczność entuzjastów programowania takich jak ja, a już teraz zachęcam Cię do obejrzenia mojej zajawki najbliższego LiveStreama: