w , ,

Framework, który rozpędzi twoja karierę 🎯 9 września o 19:00

Cześć mam do Ciebie pytanie? Czy chciałbyś więcej pracować w branży IT? Szybciej wspiąć się po szczeblach kariery zawodowej? I zyskać wiedze niezbędna do TWORZENIA NOWOCZESNYCH APLIKACJI INTERNETOWYCH? Jeśli odpowiedziałeś TAK na przynajmniej jedno z tych pytań, mam dla Ciebie ekscytującą wiadomość!

Przyjdź na mój BEZPŁATNY WEBINAR DLA LUDZI GLODNYCH SUKCESU! Znajomość SPRING jest dla wszystkich, którzy myślą o wejściu na rynek programistyczny lub są już odnoszącymi sukcesy informatykami i chcą poznać TAJEMNICE TWORZENIA NOWOCZESNYCH APLIKACJI INTERNETOWYCH, których ja używam programując dla prestiżowych klientów, używając nowoczesnych technologii. Pokażę Ci strategie, które możesz wykorzystać w swojej karierze do promowania swojej marki osobistej i zostać bezkonkurencyjny na rynku programistycznym. W dniu 09/09/2019 o 19:00 pokażę Ci dokładnie, jak możesz osiągnąć silna pozycje na rynku pracy, co zrobić, żeby to pracodawca bil się o Ciebie! Najlepsze jest to ze nie musisz się dużo przygotowywać! Możesz zacząć generować niesamowite wyniki, nawet jeśli dopiero wkraczasz na rynek pracy i zarabiać więcej!

Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz programować, czy już jesteś doświadczonym programista lub jesteś gdzieś pomiędzy. Po prostu nie możesz sobie pozwolić, aby nie pojawić się na naszym winiarze, który odbędzie się 09/09/2019 o 19:00! Wiem, że będziesz się świetnie bawić, będziesz otoczony podobnie myślącymi ludźmi, takimi jak Ty!

Nie przegap tej okazji!

Spotkajmy się w dniu 09/09/2019 o 19:00 na tym DARMOWYM WEBINARZE. Wszystko, co musisz zrobić, to KLIKNIJ LINK I ZAREZERWOWAĆ SWOJE MIEJSCE! Do zobaczenia w dniu 09/09/2019 o 19:00 na fantastycznym wydarzeniu i na którym podzielę się z Tobą TAJEMNICAMI PROGRAMOWANIA NOWOCZESNYCH APLIKACJI INTERNETOWCH, KTÓRE UMOCNIA TWOJA POZYCJE NA RYNKU IT!

➡➡➡Zapisz się na DARMOWY WEBINAR kliknij 📥ZAREZERWUJ!
http://bit.ly/2k0743Q

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

Jak efektywnie uczyć się programowania oszczędzając czas? – vlog #05

Kurs Spring Boot 2: Tworzenie efektywnych aplikacji internetowych – zapisy