w ,

Apache Kafka – Szkolenie Charytatywne WOSP ❤

Przybywam do Ciebie z świetna wiadomością – powiem Ci jak poprzez naukowe wartościowych zagadnień programistycznych możesz pomoc w wyposażeniu szpitali. Organizuje Szkolenie Charytatywne z Apache Kafka – czyli prawdopodobnie najbardziej pożądany na rynku pracy Message Broker, który cieszy się uznaniem wielu profesjonalnych systemów informatycznych. W trakcie szkolenia dowiesz się:

  • Czym jest Apache Kafka oraz czemu zawdzięcza swoja popularność;
  • Jak zacząć prace z Apache Kafka i rozwinąć infrastrukturę oparta na kontenerach Dockerowych;
  • Stworzymy system oparty na Apache Kafka i wdrożony go w infrastrukturze cloud’owej;

Cale szkolenie przeprowadzone będzie krok po kroku w interaktywny sposób, aby każdy mógł zintegrować się z tworzonym przeze mnie system niezależnie od języka programowania jaki wybierzesz!

Całość oczywiście zwieńczymy integracyjna sesja QA i nie będziemy się bać zejść na luźniejsze tematy 🤗. Wiec szykuje się nam ciekawe kilkugodzinne szkolenie, które odbędzie się w dniu finału 29 edycji WOŚP 31 stycznia o 19:00! I teraz najważniejsze – by wziąć udział w tym unikalnym szkoleniu trzeba dokonać szczególnej formy płatności – złożyć datek do specjalnej e-skarbonki, z której datki trafiają prosto na 29 finał WOSP.

W zeszłym roku w szkoleniu charytatywnym uczestniczyło ponad 300 programistów i zebraliśmy ponad 5000 zloty! Czy w tym roku pobijemy ten rekord? Na pewno tak, dlatego już teraz dokonaj rejestracji przechodząc do strony zapisu – znajdują się tam również wszystkie szczegóły akcji.

Do zobaczenia 31 stycznia o 19:00! 🙂
https://apachekafka.pl

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

ebook programowanie reaktywne

Wprowadzenie do programowania reaktywnego w Spring – mój ebook

Tak społeczność programistów pomogła chorym dzieciom