w ,

ŚwietnieŚwietnie

Tak społeczność programistów pomogła chorym dzieciom

Tak jak rok temu, postanowiłem wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy, organizując charytatywne szkolenie programistyczne. Odbyło się ono w 29 finał WOŚP – 31 stycznia 2021 roku, a tematem był Apache Kafka. Po zeszłorocznej akcji dla WOŚP moje oczekiwania co do frekwencji i zebranej kwoty były dość wysokie, ale moi słuchacze znów pozytywnie mnie zaskoczyli! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu!

Radość i satysfakcja z każdej strony

Pierwszym miłym zaskoczeniem była frekwencja – w szkoleniu uczestniczyło aż 331 programistów! Widać, że mimo pandemicznego kryzysu chęć pomagania i ciągłego rozwoju swoich umiejętności programistycznych wcale nie maleje, co bardzo mnie cieszy. Ale także dostrzegam z radością, że wokół mnie zbiera się coraz więcej programistów, którzy mocno stawiają na swój rozwój i są niesamowicie zaangażowani w szkolenia.

Jeśli chodzi o zebraną kwotę, to już totalny kosmos! Zebraliśmy aż 12 222 zł, czyli 174 % zakładanej przez mnie kwoty!!! Nadal jestem w szoku 😀 Naprawdę znacząco przyczyniliśmy się do pomocy potrzebującym!

Ktoś mi kiedyś powiedział, że dobrze się mnie słucha, i chyba coś w tym jest, skoro prawie wszyscy uczestnicy „wytrzymali” do końca ponad 5- godzinnego livestreama i aktywnie w nim uczestniczyli 🙂 Bezpośrednio po szkoleniu mieliśmy sesję Q&A, na której również nikt się nie nudził, a atmosfera była przesympatyczna 🙂

Moja obietnica dla Was

Kochani, chciałbym Wam podziękować za aktywność i zaangażowanie, ale także okazane mi zaufanie. Uważam, że same słowa to troszkę za mało jak na tak spektakularny sukces zbiórki, dlatego każdy uczestnik tego pamiętnego szkolenia otrzyma ode mnie dostęp do bonusowego materiału jakim jest uruchomienie Apache Kafka w chmurze!

Na koniec chcę powiedzieć, że jestem bardzo wzruszony, że mam wokół siebie tak wspaniałą społeczność! Łączy nas nie tylko programowanie, ale też wspólne pomaganie, wspieranie się nawzajem w rozwoju. Ciesze się, że mogę być w tak fanstastycznej społeczności. To dla mnie bardzo ważne i dziękuję za to każdemu z Was!

I na koniec tradycyjnie niektóre tytuły wpłat 🙂

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

Apache Kafka – Szkolenie Charytatywne WOSP ❤

Co musi umieć Java Developer

Co musi umieć Java Developer w 2021? Oto wymagania stawiane kandydatom