w , , ,

FajneFajne

W Końcu Wyczekana Premiera – Spirng Boot Livebook! Czemu Zajęło Mi To 3 Lata?

Książka Spring
Książka Spring

🎯 W końcu, po trzech lata, zadebiutowała moja trzecia książka – Spring Boot: LiveBook!🔥🔥🔥

💭 Jedno pytań, które słyszę od kolegów po fachu – „Przemek, masz na swoim koncie kilkaset artykułów, kilka ebooków i dwie książki. Czemu na twoją kolejną pozycję czekaliśmy tak długo? Czy nie każda następna powinna iść tylko sprawniej?”

⏰ Dla porównania – swoją pierwszą książę na temat tworzenia aplikacji mobilnych napisałem w około 4-5 miesięcy!

👀 Więc czemu napisanie Spring Boot: LiveBook zajęło mi, aż 3 lata?

💡Przede wszystkim LiveBook to nie jest typowa pozycja książkowa. Ogrom czasu spędziłem na planowaniu nowej formuły bazując na słuchaniu opinii Społeczności i badaniu tego co w procesie nabywania wiedzy moich Studentów sprawdza się najbardziej.

🦄 Wszystko po to, aby opracować nowy format, który zaprzeczy aktualnemu podejściu wśród publikacji technicznych, które są bardzo objętościowe, często pisane trudnym językiem, a ich pełne przerobienie jest wyzwaniem, któremu ciężko sprostować 😥

▶️ W odpowiedzi na te wszystkie zgłoski powstał nowy format – LiveBook!

✨️ To pozycja stworzona jest w duchu edutainment, gdzie edukacja połączona z rozrywką sprawia, że odbiorca znacznie szybciej osiąga efekty. W LiveBooku znajdują się materiały wideo, testy oraz zadania. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się przy danym zagadnieniu, aby zyskać dostęp do interaktywnych materiałów.

Książka Spring Boot

👌 Osoby, które czytały LiveBooka przyznały, że jej przerobienie staje się dużo ciekawsze, a przede wszystkim omawiane zagadnienia dużo lepiej zapadają w pamięć – bo robiąc testy i oglądając materiały wideo angażujemy więcej zmysłów niż w przypadku czytania samego tekstu.

📢 Pozycja bardzo dobrze wpisuje się aktualne czasy, gdzie nie mamy dużo czasu, a ilość alternatywach sposobów spędzania czasu z łatwością wytrąca nas nos z klasycznej książki. Z tego powodu musiała powstać pozycja łatwa w przerobieniu, a przede wszystkim kusząca – by była wyborem jeden w dobie wszystkich rozrywek 🤗

✅ Dlatego LiveBook – nowy kamień milowy, którego postawienie zajęło 3 lata. Jednak jestem niezmiernie dumny, że udało mi się osiągnąć a nowy format zbiera już pierwsze mega pozytywne opinie. Nie tylko wśród głównych odbiorców – programistów, ale również w świecie naukowym! 🧑‍🎓😎🤩😄

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

Nowy Spring Security

Jak Implementować Mechanizmy Bezpieczeństwa w Spring Boot?

sonartype nexus 3

Nexus – Manager Repozytoriów, Który Przyniósł Ulgę Niejednej Organizacji