w , , ,

Zapowiedź 🔴 LIVE: Monitorowanie Jednostek Morskich w Spring Boot | Nauka Na Praktycznym Projekcie

System sledzenia jednostek morskich w Spring Boot

25 listopada o 19:00, spotykamy się na LiveStreamie, gdzie stworzymy interaktywny system oparty na mapach do lokalizowania jednostek morskich! Nauka ciekawych rzeczy na praktycznym projekcie. Jednak to nie koniec niespodzianek!

👉 Połączymy się z serwerem udostępniającym informacje na temat jednostek morskich. Komunikacja odbędzie się poprzez REST API przy autoryzacji OpenID.

👉 Do warstwy prezentacji wykorzystamy interaktywne mapy, na którą naniesiemy jednostki znajdujące się na morzu. Zastosujemy silnik map dostarczany od OpenStreetMap.

👉 Całą implementacje wykonamy krok po kroku, a finalny jej kształt będzie zależał od Ciebie i sugestii innych osób uczestniczących w trakcie wydarzenia 😄

👉 Dodatkowo, w trakcie LiveStreama zostanie ogłoszony konkurs programistyczny z nagrodami ufundowanymi przez partnera odcinka – Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.

Więcej informacji oraz zapisy znajdziesz na stronie: MonitorowanieJednostekMorskich.pl

Nie przegap! Słyszymy się w czwartek, 25/11/2021 o godzinie 19:00 😃

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

Jak Zmotywowałem Programistów w Swojej Firmy Do Dzielenia Się Wiedzą? 💡

Weź udział w konkursie programistycznym – monitorowanie jednostek morskich 🎉🎉🎉