w ,

Kim są moi odbiorcy? Relacja z pierwszego live!

Kim Sa Moi Odbiorcy
Kim Sa Moi Odbiorcy

Aż 152 – tyle osób przyszło na pierwszy webinar w czasie, którym opowiadałem czym jest Spring Framework!

Dziękuje za obecność i ciepłe komentarze. Ze swojej strony obiecuje, że będę pracował, aby szkolenia te były jeszcze bardziej jakościowe! 😊

W trakcie wydarzenia udało się zrealizować krótką ankietę na którą odpowiedziało 106 uczestników.

Webinar zdominowały osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy i uczą się nowych rozwiązań – były to aż 79 osoby! Co szczerze mnie cieszy, że tak liczne grono przyszłych specjalistów szuka i aktywnie korzysta z różnych form poszerzania swoich horyzontów! A ja pewno będę Was będę w tym wspierał i pomagał dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą!

Niemała grupa bo aż 25% słuchaczy to osoby, które są już aktywne zawodowo – testerzy, backendowcy, fullstackowcy, devopsi, managerowie… i ani jednego frontend developera może to się zmieni, bo szkolenie z Reacta już niebawem.

Łącznie szkolenie obejrzało 484 (rozbieżność z pierwszą liczbą wynika stąd, że materiał był widoczny jeszcze parę godzin w serwisie przed wygaśnięciem).

Dziękuje za 30 łapek w górę! I do usłyszenia niebawem!

Dołącz do mnie na YT:
http://bit.ly/byku-sub

I grupie:
https://www.facebook.com/groups/programuj.z.bykiem/

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

Spring Boot

Spring Boot #14 – Retrofit, czyli łatwy sposób wymiany danych z API

Spring Framework and Java EE Timeline

Spring Framework vs Java EE