w , ,

Nauka programowania na projekcie – C4P

W ramach społeczności jaką mam przyjemność prowadzić narodziła się ciekawa inicjatywa!
Pomysł wyszedł od kilku osób, którzy wspólnie zaczęli pracować nad projektem typowo na potrzeby nauczenia się nowych rzeczy. Szukali oni członków do nowego zespołu.

Wspólna nauka

Cieszę się, że coraz więcej osób, rozumie, że wspólna nauka daje znacznie lepsze efekty i przy okazji uczy pracy zespołowej, która dla developera jest kluczowa. Pomysł ten można rozbudować– poprzez nadanie każdej grupie mentora. Projekty będą prowadzone w taki sposób, aby były one jak najbardziej zbliżone do rzeczywiście działających systemów, czyli zespół, scrum, repozytorium, CI/CD.
Jest bardzo dużo chętnych, ale też poszukujemy mentorów.
Grupy są na różnym poziomie zaawansowania, dlatego w zależności od Twoich umiejętności dobierzemy Ci odpowiednią.

Oficjalne rozpoczęcie

Inicjatywę zaczniemy webinarem – gdzie uczestnicy poznają i usłyszą mentorów ich specjalizacje i propozycje tematów. Po webinarze każdy kto będzie chciał dołączyć do wybranego projektu będzie mógł zaaplikować do mentora.
Oczywiście na kolejnych webinariach zespoły będą się produkować, aby zaprezentować demo po każdym Sprincie i tak aż do końca trwania projektu.

Call For Papers

Jeśli masz doświadczenie lub chcesz się sprawdzić w roli team lidera, to koniecznie aplikuj na mentora, by zebrać nowe cenne doświadczenie:
C4P ➜ https://forms.gle/mH6W6KmmZSq64RZE8
Wszystkie chętnych, którzy chcą pracować w projekcie z mentorem zapraszam do śledzenia mojego kanału, dołączenia czy to do grupy, czy listy mailingowej, aby być na bieżąco i nie przegapić rozpoczęcia programu.
Rekrutacja trwa do 25/11/2019 14:00.

Wideo promujące

Napisane przez Przemysław Bykowski

Aktywny programista i energiczny trener. Specjalizuje się w Spring Boot i uczę go w ramach AkademiaSpring.pl. Po godzinach udzielam się na YouTubach. Więcej o mnie.

Dodaj komentarz

Spring Framework baza pytań

Baza pytań rekrutacyjnych Spring z odpowiedziami

Listopadowy ranking najpopularniejszych języków programowania na GitHubie – Java pokonana